O nas

Przewidujemy.

działamy. planujemy.

Colian Logistic to ponad dekada aktywnej obecności na rynku usług logistycznych, zespół ponad dwustu zaufanych i zaangażowanych specjalistów, flota składająca się z czterystu pięćdziesięciu samochodów dostawczych, 5 mln przejechanych kilometrów i aż 60 tys. m2 powierzchni hal magazynowych.

Kiedy 1 lipca 2009 roku Colian Holding S.A. powołał do życia firmę Colian Logistic, od razu było wiadomo, że naszym celem będzie zdobycie pozycji jednego z czołowych usługodawców na rynku transportowym. Każdego dnia pracujemy na ten sukces! Nieustanny rozwój i utrzymywanie najwyższej jakości zaowocowało – w chwili obecnej posiadamy aż 11 oddziałów z centrum dystrybucyjnym w Kostrzynie Wielkopolskim. Nasze lokalizacje znajdują się w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Lublinie, Bydgoszczy, Strykowie, Katowicach, Pruszkowie, Wykrotach, Robakowie i Glince Duchownej.

 

Doświadczenie i kompetencje Colian Logistic potwierdza szereg niezbędnych w branży transportowo-spedycyjnej certyfikatów i licencji, a także lista współpracujących z nami kontrahentów. W swojej pracy stawiamy na bezpieczeństwo oraz społeczną odpowiedzialność biznesu. Posiadamy konieczne ubezpieczenia, a każde działanie głęboko analizujemy pod kątem wpływu na środowisko.

Odtwórz wideo
NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ

TO LUDZIE

Od zapytania ofertowego, przez poznanie potrzeb, realizacje zlecenia, po płatności: zespół Colian Logistic pomaga realizować Twoje zlecenia szybciej, taniej, bezpieczniej i łatwiej, dzięki czemu możesz pozostać skupiony na swojej głównej działalności.

Nasze

wybrane wyróżnienia

Traktujemy logistykę niezwykle poważnie, starając się zaspokoić potrzeby klienta na każdym etapie, począwszy od wyboru transportu, poprzez magazynowanie, a skończywszy na dodatkowej obsłudze Klienta. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, a także szereg otrzymanych na przestrzeni lat wyróżnień, nagród oraz certyfikatów.

Colian Logistic Sp. z o. o. 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.