Customer Service

KOMPLEKSOWE

Wsparcie Klientów

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest szeroka współpraca z klientami sieciowymi (EDI, FAX, Mail), hurtowymi oraz indywidualnymi w zakresie obsługi zamówień i fakturowania.

Zespół Colian Logistic to wysoki profesjonalizm i doświadczenie w tym zakresie. Na bieżąco monitorujemy stany magazynowe, prowadzimy obsługę zwrotów, reklamacji oraz archiwizację dokumentacji. Ponadto oferujemy bezpośrednią obsługę Twoich klientów przez nasz team Customer Service. To rozwiązanie gwarantuje między innymi wysoką elastyczność oraz znaczne zredukowanie kosztów funkcjonowania Twojej firmy. Warto wspomnieć również o dodatkowych korzyściach, takich jak:

Płacisz za konkretną ilość obsłużonych zleceń w bieżącym miesiącu, ponadto eliminujesz koszty związane z utrzymaniem kadry, szkoleniami i fizycznym zapleczem miejsca pracy (lokal, sprzęt, itd.).

Oferujemy obsługę klientów sieciowych (EDI, FAX, Mail), hurtowych, indywidualnych, jak i pomoc  zespołom przedstawicieli w terenie, aktywne wsparcie sprzedaży, obsługę i rozliczanie promocji.

Nasz doświadczony i rzetelny zespół to dla Ciebie możliwość skorzystania z najlepszych branżowych praktyk, wiedzy  oraz doświadczenia zdobywanego podczas pracy dla różnych klientów.

W Colian Logistic wiemy, że poprawność dokumentów, faktur oraz sposób obsługi reklamacji i zwrotów jest niezwykle newralgicznym elementem oceny każdej współpracy, mający istotny wpływ na wizerunek Twojej firmy, dlatego oferujemy comiesięczny monitoring wraz z analizą obszarów wymagających poprawy.

Wypracowanie jasnych procedur współpracy z zakresu obsługi klienta zgodnymi z Twoimi standardami.

Na bieżąco zarządzamy i archaizujemy dokumentację (zamówienia, faktury, potwierdzone dokumenty WZ, dokumenty reklamacyjne i korekty), tak aby była dostępna na każde Twoje żądanie.

PROFESJONALIZM

I ZAUFANIE

Kompleksowe podejście do realizacji zleceń jest cenione przez Klientów, którzy często nie posiadają wystarczającego doświadczenia i zasobów, by realizować dodatkowe działania związane z ich logistyką.

Colian Logistic sp. z o. o. 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.