TRANSPORT I SPEDYCJA

Wieloletnie doświadczenie w logistyce, nowoczesne magazyny w kilku lokalizacjach, to nie jedyne atuty Colian Logistic.
Obecnie to transport drogowy stanowi główną gałąź działalności firmy. Firma Colian Logistic posiada niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze kompetencje. Posiadamy także Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika i Spedytora. Przewozy odbywają się w oparciu o Prawo Przewozowe lub CMR.

Oferta świadczeń obejmuje zarówno przewozy całopojazdowe, częściowe jak i drobnicowe, dzięki czemu są one dostosowane do każdych, nawet najbardziej wymagających potrzeb. Od jednej palety, aż po ładunki duże, w tym niewymiarowe i niestandardowe. Rozlokowanie biur w głównych miastach Polski umożliwia obsługę klientów na terenie całego kraju oraz realizacje na poziomie około 200 tysięcy zleceń rocznie.

TRANSPORT KRAJOWY
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Ekspansja na rynkach zagranicznych pozwala na działalność transportową na arenie międzynarodowej, głownie w krajach Europy zachodniej takich jak Niemcy, Belgia, Holandia jak i pozostałych krajach Unii Europejskiej.

 

Wykorzystywana flota liczy obecnie niespełna 400 aut, przewozi 6 mln palet rocznie i z każdym kolejnym rokiem się powiększa.

W jej skład wchodzą plandeki, chłodnie i izotermy. Spółka współpracuje tylko ze starannie wybranymi przewoźnikami, co gwarantuje zachowanie bezpieczeństwa przewozów.

TRANSPORT MORSKI

​Działalność transportowa Colian Logistic realizowana jest w dwóch obszarach - drogowym i morskim. Colian Logistic może pochwalić się zapleczem partnerów biznesowych w portach w Gdyni, Gdańsku i Hamburgu.

 

Z ich pomocą firma jest w stanie zrealizować przewóz w dowolnym kierunku. Klienci mogą liczyć na pełne i fachowe doradztwo ze strony pracowników Colian Logistic. Silnie rozwijający się transport morski daje możliwość pozyskania nowych rynków zbytu gdyż bariery stają się coraz mniejsze, jesteśmy gotowi wprowadzić Państwa w tą dziedzinę i służyć naszą wiedzą i doświadczeniem.

+48616460091

COLIAN LOGISTIC SP. Z O.O.
ul. Zdrojowa 1
62-860 Opatówek

©2019 by Colian-Logistic.

Show More